Aktuální úrokové sazby ke dni 28. 04. 2024
Plovoucí úrok2.59%
Fixace na 1 rok2.59%
Fixace na 3 roky2.59%
Fixace na 5 let2.59%
Vyhledat
Hypoteční poradci: Praha:
+420 222 866 883
+420 731 561 695
tereza.orlova@hypodum.cz
martin.pesek@hypodum.cz

Brno:
+420 603 508 506
sona.adamcova@hypodum.cz

Kariéra

Ke spolupráci hledáme nové hypoteční partnery
Zabýváte se zprostředkováním hypoték pro své klienty? Máte problém se s bankami dohodnout na výši Vašich provizí? Nemáte pro své klienty ty nejlepší podmínky na trhu? Nemáte funkční a aktuální informační systém pro své makléře?

Hledáme spolupracovníky do pozic hypoteční specialista

Pracovní náplň:
každodenní kontakt s klienty a následná péče o ně hledání a nabídka optimálního řešení financování nemovitostidaným klientům spolupráce s bankami a ostatními subjekty hypotečního trhu vyřizování podkladů pro hypotéky, příprava potřebné dokumentace uzavírání hypotečních smluv
Nabízíme:
Zajímavé finanční ohodnocení závislé na dosažených výsledcích Velmi dobré firemní zázemí Možnost seberealizace Pružnou pracovní dobu
Požadujeme:
SŠ, VŠ vzdělání min. 2 roky praxe v oblasti hypotečních úvěrů obchodní dovednosti, orientace na výsledek, flexibilita schopnosti a zkušenosti s jednáním s klienty reprezentativní vystupování, komunikační schopnosti samostatnost, pečlivost a spolehlivost chuť se vzdělávat angličtina a další jazyky výhodou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, internet)

Hledáme spolupracovníky do pozic hypotéční doporučitel

Náplní práce je pouze doporučování hypotéčních úvěrů.

Nabízíme:
Vysoké finanční ohodnocení Velmi dobré firemní zázemí Možnost práce bez praxe
Požadujeme:
SŠ, VŠ vzdělání min. 2 roky praxe v oblasti hypotečních úvěrů obchodní dovednosti, orientace na výsledek, flexibilita schopnosti a zkušenosti s jednáním s klienty reprezentativní vystupování, komunikační schopnosti včetněpísemného projevu samostatnost, pečlivost a spolehlivost chuť se vzdělávat angličtina a další jazyky výhodou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, internet)

Společnost HYPO-consulting, s.r.o. je vázaným zástupcem spotřebitelského úvěru, součástí spol. HYPOdům, s.r.o. a partnerem spol. BROKER TRUST, a.s.